Червоний промінь

Безробітним українцям пропонують субсидію: що треба зробити

Безробітні громадяни можуть отримати субсидію. Для цього їм необхідно зареєструватися в центрі зайнятості. Про це розповів заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

За його словами, наразі ситуація динамічна, картина доходів сім’ї може змінюватися кардинально в швидкому темпі. “Ще на період карантину було передбачено: громадяни, які втратили роботу, зареєструвалися в центрах зайнятості і отримують допомогу по безробіттю, можуть звернутися і отримати субсидію не з урахуванням доходу за попередні шість місяців, а з урахуванням розміру допомоги по безробіттю, яке вони отримували у попередні місяці”, – зазначив він.

Посадовець акцентував, що в разі втрати роботи кожен українець має право звернутися в центр зайнятості, стати на облік і претендувати на субсидію.

Зараз допомогу по безробіттю отримують 244 тисячі українців. В середньому допомога по безробіттю становить 4600 грн. Її мінімальний розмір – 1000-1800 грн, максимальний – 9750 грн.