Червоний промінь

Щиросердно дякуємо чудовому колективу госпіталю для ветеранів!

Хочемо висловити щиру вдячність колективу Запорізького госпіталю для ветеранів, який очолює Заслужений лікар України, депутат Запорізької обласної ради Тетяна Єгорівна Ярмощук, – за відданість своїй справі, за чуйне відношення до пацієнтів, яке ми постійно відчували під час лікування.
Низький уклін Вам, шановна Тетяно Єгорівно, за високий професіоналізм, прекрасну організацію, створені комфортні умови для перебування та лікування ветеранів.
Безмежна вдячність завідуючій, чудовому лікарю Олені Саскевич та всьому колективу кардіологічного відділення – за кваліфіковане лікування, доброту та підтримку.
Спасибі за старання, людяність, грамотну допомогу: маніпуляційній медсестрі Олені Глюзо, медсестрі фізіотерапевтичного кабінету – Людмилі Писаренко, процедури яких дали надію на одужання. Дякуємо за майстерність масажисту Юлії Топчій, старшій медсестрі відділення кардіології Олені Могуренко, старшій медсестрі приймального відділення Наталії Синельниковій. Усім і кожному працівнику госпіталю!
Ви – прекрасні люди! Спасибі вам за все, що ви зробили і робите для нас. Ваша праця – безцінна. Живіть мільйон років. Допомогайте ще багатьом людям.
Ми впевнені, що люди в білих халатах – особливі люди, і сміливо можна стверджувати – Ви виконуєте особливу місію на Землі.

В час, коли життя на волосині,
І, здається, зірка вниз летить,
Ти довірся лікарю, людино,–
Від біди тебе він захистить.
Ти довірся тим рукам умілим,
Що творити можуть чудеса,
Людям, що любов’ю
й словом щирим
Повертають зорі в небеса.

З повагою та вдячністю –
В.С. Шульга, Р.В. Гуска,
П.Д. Ільїн, А.П. Сергєєва.