Червоний промінь

Погрожуючи пістолетом, заволодів транспортним засобом

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури, до Запорізького районного суду 17.02.2022 направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина А. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.289 КК України, а саме: у незаконному заволодінні транспортним засобом.
Відповідно до обвинувального акту, обвинувачений А., перебуваючи на автошляху «Харків – Сімферополь», із застосуванням насильства, що є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого Г., який керував автомобілем
марки ВАЗ 2108, дістав з сумки пістолет та погрожуючи ним, сів у вказаний автомобіль та поїхав у невідомому напрямку.
Під час розгляду у суді кримінального провадження відносно А., який свою провину у вчиненні злочину не визнав, Запорізькою окружною прокуратурою доведено його винуватість та за принциповою позицією, з якою погодився Запорізький районний суд Запорізької області, 27.02.2023 винесено обвинувальний вирок, згідно з яким обвинуваченого А. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.289 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років.

Максим СОКОЛОВ,
перший заступник
керівника окружної прокуратури.