Червоний промінь

Випускники 9 та 11 класів отримають атестати найближчими днями

З початком повномасштабного вторгнення на територію України навчальний процес зазнав сильних змін. Новий механізм отримання атестатів пояснила батькам та вступникам директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна.

З 23 червня в Україні розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до коледжу (для здобуття фахової передвищої освіти) на сайті вступної кампанії-2022. Через це деякі майбутні вступники занепокоїлися про відсутність документів про середню освіту, адже для створення кабінету необхідно мати серію та номер свідоцтва.

Людмила Бухаріна заспокоїла таких абітурієнтів: “Документи у Запорізькій області будуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а далі – до шкіл. Всі випускники або особи, які їх представляють, зможуть їх отримати. Всі встигнуть зареєструватися та вчасно подати свої заяви”.

Після доставки документів у місто їх максимально швидко передадуть у територіальні відділи освіти міста та в подальшому у школи (включно з документами випускників з тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники міських шкіл отримають відповідні документи у своїх навчальних закладах, як це і було раніше. Для мешканців районів, які наразі тимчасово окуповані, затверджено перелік навчальних закладів, у яких вони можуть отримати свої документи. З ним можна ознайомитись на сторінці “Інформація про отримання документів про освіту у 2022 році” на сайті Департаменту освіти і науки ЗОВА.