Червоний промінь

Названо кількість освітніх закладів, готових до очного навчання

До початку навчального року в очній формі готові більше ніж 50% закладів освіти України. Найкращі показники безпеки навчальних закладів зафіксовано у Чернівецькій, Закарпатській та Львівській областях. Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

За його словами, станом на зараз до початку освітнього процесу в очній формі навчання за показниками безпеки готова понад половина освітніх закладів. Водночас найменш готовими до початку навчального року з точки зору безпеки є освітні заклади у Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській, Сумській та Чернігівській областях.

В Запорізькій області кількість закладів, готових приймати дітей очно, озвучив очільник ЗОВА Олександр Старух. За його словами, майже зі 120 шкіл тільки близько половини укриттів відповідає вимогам. “Тому переконаний, що в тих умовах, в яких ми сьогодні перебуваємо, абсолютно вірний вибір і дітей, і батьків, і педагогів – це освіта онлайн. Маємо докласти максимум зусиль. Це обов’язок кожного захищати свою державу та захищати своїх дітей”, – наголосив керівник ЗОВА.