Червоний промінь

Наша «Мрія» оновлюється

Сьогодні, коли ви читаєте ці рядки, вже 2 вересня. Позаду свято Першого дзвоника, квіти, вітання, світлини на добру згадку. Але й зараз ще панує той особливий настрій, який буває у кожного, хто колись був учнем, хто зараз сидить у класній кімнаті, ну і, зрозуміло, у нас, вчителів.

Тож хочемо розповісти про те нове, що побачили наші здобувачі освіти, прийшовши до навчального закладу після літніх канікул.

Оновлений вестибюль «Мрії»  після ремонту став світлішим і, здається, навіть більш просторим. Нові шпалери гармонійно вписуються в кольорову гаму стін першого та другого поверхів. З`явилися також сучасні меблі в тих класних кімнатах, де була потреба в оновленні, зроблено поточний ремонт всіх приміщень закладу. Для довідки: в рамках реалізації концепції Нової української школи за кошти обласного бюджету та бюджету Кушугумської селищної ради придбано меблів на суму 47 тисяч 400 гривень  До комп`ютерної техніки, що вже є в гімназії, додалась нова техніка на суму 18 тисяч 200 грн. Її також придбали за рахунок бюджетів області та селищної ради. Отже, тепер й для першокласників створені належні умови для успішного оволодіння знаннями.

Адміністрація навчального закладу та вчителі декілька років виношували ідею покращення інклюзивного навчання. В цьому навчальному році мрія нарешті стане реальністю. Для якісного інклюзивного навчання проведено ремонт та облаштовано сенсорну кімнату. З бюджету Кушугумської селищної ради для ремонту кімнати виділено 136 тисяч 109 грн. Але це ще й не все. Придбано меблі (диван, крісла, пуфи, крісла – мішки), обладнання (сухий душ, світлодіодний стіл – пісочниця, балансири, дзеркало з ефектом нескінченності), засоби навчання (інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, набір «Інклюзія абсолют», набір Фребеля, сенсорна коробка, великий набір для мозочкової стимуляції) за кошти обласного бюджету та бюджету Кушугумської селищної ради в сумі 94 тисячі гривень.

Уявити сучасний навчальний заклад без їдальні просто неможливо. Якщо зазирнете на харчоблок гімназії, будете дуже здивовані не тільки ремонтом, але й появою професійної електром’ясорубки, каструль, мисок та іншого приладдя. Звертають на себе  увагу нова мийка для овочів та фруктів, змішувачі холодної та гарячої води, сифони з розривом струменя, водонагрівач для харчоблоку, електронні ваги і все, що необхідно для якісного безпечного харчування. На впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) та придбання обладнання харчоблоку Кушугумська селищна рада виділила кошти в сумі 47 тисяч 486 грн.

    Здоров`я учнів та працівників закладу теж не залишалось поза увагою громади. З бюджету Кушугумської селищної ради на медичне забезпечення витрачено 5 тисяч 700 грн. Селищна рада виділила 181 тисячу 247 грн. на протипожежні заходи, спрямовані на безпеку здобувачів освіти та працівників гімназії, а на відеоспостереження та облаштування охоронної сигналізації на території гімназії «Мрія» та в її приміщеннях – 73 тисячі 473 грн.

Наведені цифри – свідчення того, що в навчальному закладі створені безпечні умови перебування, навчання, харчування здобувачів освіти та працівників гімназії, а також це знижує ризики виникнення епідемічно-небезпечних ситуацій. Загальна сума витрачених коштів на підготовку гімназії до нового навчального року складає 766 тисяч 506 грн.

Тому саме через районну газету «Червоний промінь» хочемо висловити слова щирої подяки за турботу про дітей і працівників закладу особисто Сосуновському В.С. – голові Кушугумської селищної ради, Харченку О.В. – заступнику голови селищної ради, Калниш В.В. – начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, Волик Л.А. – старості смт Малокатеринівка, всьому депутатському корпусу Кушугумської селищної ради.

    Немала заслуга в оновленні матеріальної бази навчального закладу належить Грибовій Н.В. – директору гімназії. Надія Володимирівна практично кожного дня своєї відпустки в гімназії або в селищній раді вирішувала безліч питань пов`язаних з матеріальним забезпеченням та підготовкою «Мрії» до нового навчального року. Щиро вдячні їй за турботу, небайдужість та наполегливість!

Колектив Малокатеринівської гімназії «Мрія».