Червоний промінь

Запорізький район: напередодні жнивної кампанії рятувальники проводять профілактичну роботу у місцях збирання та зберігання врожаю

Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу ситуацію створюють спекотна погода, сухі хліба, техніка, яка задіяна на жнивах та, досить часто, людська недбалість і безвідповідальність. Найменша необережність у поводженні з вогнем поблизу хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри різного походження, випалювання стерні тощо можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

15 та 16 червня, перед початком жнивної кампанії, фахівці Запорізького районного управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств в с. Павлівське, Лисогірка, Михайлівське Запорізького району, м. Вільнянськ та нагадали основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур, готовності зернозбиральної техніки, агрегатів та автомобілів, комбайнів щодо оснащення первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками та заземлюючим металевим ланцюгом.

З працівниками сільгосппідприємств, які будуть задіяні під час збору врожаю, провели протипожежний інструктаж та вручили пам’ятки із застереженнями.

Рятувальники закликають працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани.

Запорізьке районне управління Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області.