Червоний промінь

“Запоріжжяобленерго” внесло важливу зміну в відключення світла

У місті Запоріжжя та Запорізькому районі найближчий тиждень продовжать діяти графіки відключення електроенергії. При цьому час початку тимчасових “блекаутів” для побутових споживачів змінили. В ПАТ “Запоріжжяобленерго” вирішили, що кожного дня відключення буде починатися з іншої черги споживачів. Підприємство склало інфографіку на найближчий тиждень, передає “Індустріалка”.

Приміром, якщо вчора, у перший день запровадження графіків відключень, першими відключали споживачів Першої черги, зранку другого дня відключення почалися із Другої черги. Аналогічним чином назавтра – якщо дію графіків стабілізаційних відключень не буде скасовано, відключення розпочнуться зі споживачів Третьої черги. Щоб не виникло плутанини, “Запоріжжяобленерго” представило графік, за яким світло відключатимуть цього тижня (з 3 листопада). З ним можна ознайомитися нижче:

Також опубліковано оновлені графіки для Першої, Другої та Третьої черг. Існує ще й Четверта – це підприємства, які кожного дня відключатимуть в одні й ті ж самі години. Електрики радять запастися альтернативними джерелами освітлення (свічками з сірниками, ліхтариками з батарейками) та тримати всі гаджети зарядженими. Про всяк випадок не завадить і запас питної води, наголосили в “Запоріжжяобленерго”.