Червоний промінь

Захисника з позивним “Тренер” поховали в Кушугумі

Російський ворог, який напав на Україну та продовжує нищити все живе на нашій землі, продовжує нести втрати. Але, на жаль, нерідко окупанти перед своєю безславною смертю встигають забирати з собою відважних українських воїнів. 17 жовтня в Запорізькому районі поховали Павла Розумного – воїна із Запоріжжя з позивним “Тренер”. Сумну звістку опубліковано в соціальній мережі Facebook.

 

Відомо, що чоловік загинув 16 серпня біля міста Соледар на Донеччині. Він проходив службу в 93-й окремій механізованій бригаді “Холодний Яр”. Поховали Павла на Кушугумському кладовищі. В нього залишились мати, трирічна дочка та дружина.

 

Родина героя не була готова до такого страшного удару. Дружина військового Наталія Почтарьова описала чоловіка як мудру, зважену людину, щирого патріота, який вважав своїм святим боргом захищати Україну від ворогів. “Найкращий захисник України. Найкращий батько. Найкращий побратим. Завжди любив і вірив в Україну. І зараз він є нашим Ангелом-охоронцем, котрий дивиться на всіх нас з небес, оберігає і вірить в Перемогу наших воїнів ЗСУ”, – сказала вона.

Серце обливається кров’ю від однієї думки про те, що Павло вже покинув світ земний. Не забудемо і не пробачимо. Вічна пам’ять полеглому воїну! Слава Україні! Слава героям!