Червоний промінь

Віктор МАРКО – новий начальник управління соцзахисту ЗРДА

Управління соціального захисту населення Запорізької РДА нещодавно очолив Віктор Іванович Марко. Що відомо про нового керівника?

В.І. Марко 1964 року народження, уродженець Закарпаття. Закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Фізика». Згодом здобув кваліфікацію магістра економіки та менеджменту в Міжрегіональній академії управління персоналом.

Після закінчення ВИШу за направленням потрапив до Запоріжжя. Працював у 22, 31 школах, на заводі. Якийсь час був у бізнесі. Близько 8 років трудився на митниці.

Спробував себе й у громадському житті, був депутатом Запорізької районної ради, обраний заступником голови ЗРР.

З 2017 року безперервно трудиться в управлінні соцзахисту населення ЗРДА, до останнього призначення обіймав посаду завідувача сектором з охорони праці УСЗН ЗРДА.

“Усе своє життя намагався бути корисним людям, державі, робив посильний внесок у розвиток України”, – наголосив Віктор Марко. А також зазначив, що не планує кардинальних змін, вважає роботу управління добре налагодженою попередниками, А.Г.Федорченко та Т.В.Круподерою, тож і надалі ефективно працюватимуть злагодженою командою на благо жителів Запорізького району. Основним завданням управління є забезпечення в районі реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Буде звернено особливу увагу на діяльність віддалених підрозділів у Новомиколаївці та Вільнянську. Продовжено тісну співпрацю з об’єднаними громадами.