Червоний промінь

Велику роздачу гумдопомоги провели в Широківській громаді

Соціальний захист в непростий воєнний час – пріоритетне завдання будь-яких місцевих влад. З самого ранку вівторка, 29 листопада, в Широківській ОТГ відбулась велика роздача продуктових та гігієнічних наборів. В Широківській сільській раді заявили, що допомогу отримали всі, хто має гостру потребу – люди в складних життєвих обставинах, нові мешканці громади тощо.

Матеріальну підтримку громаді надала Українська освітня платформа та німецька неурядова організація Arbeiter-Samariter-Bund (ASB Ukraine). Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Всього роздали 600 продуктових та 125 гігієнічних наборів.

Місцева влада висловила щиру вдячність причетним до допомоги за увагу до території в буремні часи війни. “Також дякуємо нашим давнім друзям із «Спільноти волонтерів, об’єднаних ідеєю» (СВОІ) за сприяння наданню гуманітарної допомоги нашим мешканцям. Працюємо далі, підтримуємо один одного та ЗСУ та кожен на своєму фронті наближаємо Перемогу!”, – йдеться в дописі.