Червоний промінь

Широківська громада взяла участь у Днях національних культур

4 червня в м. Запоріжжя відбувся фінал Днів національних культур. За запрошенням президента Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаля Хамдані Широківська громада активно долучилася до святкувань. Так, у міському хабі «Платформа спільних дій» відбувся справжній калейдоскоп яскравих заходів.

Фахівці Культурно-мистецький простір Широківської громади презентували захоплюючу історичну фотовиставку «Подорож слідами менонітських колоній Запорізького краю» та виставку колекційних «менонітських» ляльок. Окремо було устатковано виставку декоративно-прикладного мистецтва від майстринь Широківської громади.

Малеча громади теж відвідала захід. Для учнів з 5-ти шкіл – Августинівської, Відраднівської, Володимирівської, Лукашівської та Широківської – працювала зона майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва від майстринь з Відрадненського та Зеленопільського закладів культури.

Святкову концертну програму глядачам подарували юні артисти: маленька «зірочка» Амалія Бєлогурова, яскрава вокалістка Дар’я Генчева, запальний Дмитро Давидюк, талановиті дівчата з вокального тріо «Ритм» (Відрадненський ЦД) та артистичні юні танцюристки з колективу «Непоседы» (Лукашівський ЦД).

За участь у заходах до «Днів національних культур» усі учасники отримали почесні Грамоти. Протягом Днів відбулося багато цікавих та перспективних зустрічей.