Червоний промінь

В Запорізькому районі завершено ремонти на двох дорогах

ДП “Місцеві дороги Запорізької області” повідомило про завершення ремонтних робіт на двох автодорогах загального користування місцевого значення в Запорізькому районі. Мова йде про траси С080707 Широке – Долинське – Біленьке та О080720 /М-18/ – Балабине – Малокатеринівка. Державне підприємство відзвітувало про це на офіційному сайті вчора, 16 листопада.

Відновлення автодороги С080707 Широке – Долинське – Біленьке було проведено на ділянці площею 1085 кв. м. За роки експлуатації автошляху асфальтобетонне покриття зазнало ушкоджень та руйнувань. Фахівці провели його холодне фрезерування з ремонтом основи. Також було укладено вирівнюючий шар асфальтобетону на бітумах, модифікованих полімерами. Ремонт цієї ділянки траси виконала підрядна організація ТОВ “ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ”.

На дорозі О080720 /М-18/ – Балабине – Малокатеринівка ремонт зробили в рамках експлуатаційного утримання. Насамперед на об’єкті були проведені підготовчі дії: чагарник і порослі вирубано та викорчувано, водоперепускні труби очищено від нанесення мулу та каміння. Далі спеціалісти забезпечили відкрилки на вхідному та вихідному руслі. Окрім цього, виконано роботи з влаштування монолітної залізобетонної підпірної стінки на відкосі узбіччя, влаштовано водовідвідний лоток.

Ремонт водоперепускної труби проінспектував заступник голови ЗОВА Геннадій Тімченко. Роботами займалося підрядне підприємство ТОВ “ПІВДЕНРЕБУД”, розповіли в пресцентрі “Місцевих доріг”.