Червоний промінь

В Володимирівському відшукали зниклу компанію дітей

На Запоріжжі поліцейські розшукали 10-річного хлопчика та його друзів, які без попередження пішли гуляти вночі. Завдяки злагодженій та оперативній роботі працівників групи реагування патрульної поліції малечу швидко відшукали. Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.

25 серпня близько 23-ї години до відділу поліції № 6 Запорізького районного управління надійшло повідомлення від мешканки села Володимирівського. Жінка заявила, що по обіді з дому пішов її 10-річний син та наразі його місцезнаходження невідоме. На пошуки хлопчика був одразу орієнтований весь особовий склад відділу поліції.

Поліцейські опитали сусідів, родичів родини підлітка, відпрацювали вулиці та прилеглу до села територію. Через кілька годин хлопчика, схожого за прикметами, знайшли працівники групи реагування патрульної поліції. Як з’ясувалося, хлопець відправився на нічну прогулянку не один. Разом з ним перебували його друзі, хлопчик і дівчинка 2011 і 2009 років народження. Під час гульок компанія зупинилася перепочити у покинутій домівці неподалік річки. Їх також повернули сім’ям. Нічого протиправного вони не коїли.

“З дітьми поліцейські провели серйозну профілактичну роботу, щоб надалі не допустити подібних випадків. Відносно їх батьків працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення”, – зазначили в Нацполіції.