Червоний промінь

В останню путь провели кушугумського Захисника Артема Комягіна

У п’ятницю, 26 серпня, вся Кушугумська громада схилила свої голови у глибокій скорботі. Велике горе об’єднало всіх людей, які зібралися, щоб провести в останній путь безстрашного та хороброго воїна родом з Кушугума Артема КОМЯГІНА. Про це йдеться в відеосюжеті на офіційній сторінці Кушугумської селищної ради.

Захищаючи суверенітет і свободу України, Артем загинув під Донецьком. Ворог безжально забрав життя відданого сина своєї країни минулої суботи. “Артем був справжнім чоловіком – захисником своєї Батьківщини. Доброзичливий, ввічливий юнак, який користувався повагою серед однолітків та був душею компанії. Ніколи не забудемо і не пробачимо злочини, які загарбницькі рашистські війська вчиняють на нашій землі”, – проголошує текст допису до траурного сюжету.

Схиляємо голови перед нашим Героєм. Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Біль від втрати невгамовна. Проте Україна неодмінно помститься за смерть Артема, перемігши російських терористів, вигнавши їх з нашої землі, забравши при цьому якомога більше життів орків.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Слава Україні!