Червоний промінь

В Августинівці пройшов “Єдиний стрілецький день”

У п’ятницю, 18 лютого, в Августинівці пройшов захід бойової підготовки «Єдиний стрілецький день». 14 батальйон територіальної оборони продемонстрував свої навички у сфері медичної допомоги, вогневої та інженерно-саперної підготовки, повідомили на сайті ЗОДА.

На навчанні був присутній голова ЗОДА Олександр Старух. Він відзначив, що підрозділи територіальної оборони одні з лідерів по добровольцям в Україні.
 
“Хочу подякувати кожному з вас за відповідальну позицію. В інтернеті багато пишуть про сховища. Наше завдання з вами не ховатися, а готуватися до захисту нашої Батьківщини. Ви – те ядро, навколо якого заснували новий рід сил – територіальну оборону. Переконаний, що весь час, який нам відведено, ви використаєте з користю: покращите свої бойові навички, станете тією точкою тяжіння, яка забезпечить виконання всіх поставлених завдань. Здоров’я вам, наснаги та нехай все буде Україна!”, – звернувся голова облдержадміністрації до учасників. 

У військових були заплановані теоретичні та практичні заняття та вправи. Військовослужбовці відпрацювали завдання  контролю пропускного пункту, відпрацювали послідовність дій  у разі необхідності реагування на нестандартні ситуації. Завдяки практиці військові будуть знати, як не наражати на небезпеку себе та своїх бойових побратимів. У моменти, коли важлива кожна мить та кожен рух,  військовослужбовець має бути готовий дати відсіч порушникам та ворогам.

“Наразі ми маємо показати людям, що наші військові постійно займаються та вдосконалюють свої навички. Робота над цим не припиняється”, – зазначив Олександр Старух.