Червоний промінь

Соцпрацівники Широківської громади сіли на електровелосипеди

В Широківській ОТГ прискорили якість надання соціальних послуг – причому в буквальному сенсі. 26 вересня працівникам комунальних установ вручили 14 електровелосипедів. За їх керма сіли спеціалісти, які працюють на всій території громади і постійно пересуваються між селами. Про це розповіли на сторінці ОТГ в соціальній мережі.

Обладнання придбала громадська організація “Спільно HUB” разом із КУ “Агенція розвитку Широківської громади” в межах проєкту “Люди для людей: світ рятує українські громади”. Фінансування надало некомерційне підприємство “ІСАР Єднання”. “Швидкий” подарунок зробили для працівників КУ “Центр соціальних послуг Широківської громади”, КП “Благводсервіс Широківської громади” та КНП “Клініка “Сімейний лікар Широківської громади”.

“Тест-драйв пройдено, тож тепер, завдяки підтримці наших вело-друзів із “Спільно HUB”, Широківська громада стала більш сучасною, а її працівники – ще мобільнішими”, – йдеться в дописі. Також уточнюється, що вже з понеділка мешканці можуть бачити на вулицях соціальних працівників, медиків та контролерів на червоно-чорних електровелосипедах.