Червоний промінь

Широківська громада запускає соцмаршрути

Влада Широківської громади за підтримки БО «БФ «АДРА УКРАЇНА» оголошує про запуск двох маршрутів, які будуть раз на тиждень безкоштовно перевозити пасажирів з сіл ОТГ до м. Запоріжжя та назад. Про це йдеться в дописі офіційной групи громади в Facebook.

Перший виїзд рейсу «Морозівка – Запоріжжя» відбувся вже сьогодні, 26 травня. Кінцева зупинка – Верхня Хортиця (клініка «Сімейний Лікар»). Цей маршрут курсуватиме 1 раз на тиждень – щочетверга. По вівторкам буде курсувати маршрутка «Дніпрові Хвилі – Запоріжжя», яка також доїжджатиме до клініки громади.

Детальні графіки поїздок наведено нижче. Якщо бажаючих скористатись маршруткою буде значно більше, ніж місць в автобусі, буде опрацьовано питання щодо збільшення кількості виїздів машин.

У зв’язку з тим, що в автобусі обмежена кількість місць, донорська організація, яка фінансує цю ініціативу, має одну умову – попередньо зареєструватися на рейс. Для цього треба зателефонувати старості вашого округу та повідомити такі дані: ПІБ, рік народження, адресу проживання, номер мобільного телефону. Збір персональних даних здійснюється для звітності перевізника перед організацією-донором.