Червоний промінь

Широківська громада відзначила 6-й день народження

Минулого четверга, 13 жовтня, Широківська громада відзначила 6 років з дня створення. Жителів території привітали зі святом на офіційному сайті ОТГ. За цей час люди громади стали великою родиною. На жаль, саме війна довела це. Попри страх, вони об’єднались для захисту України, підкреслила місцева влада в вітальному зверненні.

З початку повномасштабної війни населення Широківської ОТГ майже цілодобово волонтерило: люди готували їжу, збирали речі, кошти, плели сітки, шили прапори тощо. Це було, є і буде їхнім внеском у майбутню Перемогу, зазначили в сільській раді. “З місяцями замість розгубленість прийшла чітка система. Тепер у кожного є свій фронт, який він захищає. Хтось взяв в руки автомат, хтось волонтерить, а хтось допомагає нашим Героям фінансами чи речами. Ми вже вистояли, тому що стали єдиним щитом з найміцнішого заліза, з «Азовсталі». Дякуємо всім: людям – за ваш вибір бути українцями. Ми вдячні воїнам, які зараз боронять нашу незалежність на фронті. Спасибі всім, хто віддав своє життя за майбутнє. Пам’ять про вас буде жити вічно в наших серцях”, – сказано в дописі.

Багато роботи ще попереду. Місцева влада впевнена: її буде обов’язково виконано на всі 100%, і вже скоро всі зустрінуться за святковим столом і на честь Дня громади, і такого омріяного дня Перемоги.


Широківська громада була заснована 13 жовтня 2016 року. До її складу входять 35 населених пунктів, серед яких найбільші – с. Широке, с. Веселе, с. Лукашеве, с. Володимирівка, с. Сонячне, смт Відрадне та с. Августинівка. Органом місцевого самоврядування є Широківська сільська рада, розташована в с. Широке. Очолює її Денис Коротенко. Громада є лідером за темпами розвитку серед територіальних громад Запорізької області.