Червоний промінь

Ще одну партію будматеріалів передали Новоолександрівській громаді

Російська агресія серед інших не оминула й Новоолександрівську ОТГ. Бойові дії завдали значних збитків мешканцям сіл громади: багато будинків залишилися без вікон, деякі – геть зруйновані. Першочерговим завданням є пошук можливостей для допомоги постраждалим родинам – особливо в період підготовки до опалювального сезону. Тому обласна влада передала для громади чергову партію будівельних матеріалів. З чого саме складається допомога та хто її надав, розповіли на офіційній сторінці Новоолександрівської ОТГ в Facebook.

Передача стала можливою завдяки голові ЗОВА Олександру Старуху, його першому заступнику Володимиру Шустову, заступнику Геннадію Тімченку, Міжнародному Комітету Червоного Хреста та Норвезькій раді у справах біженців в Україні. За їхньої підтримки громада отримала брус, брезент, плиту OSB, пластиковий лист та 5 наборів для аварійного укриття. У ці комплекти входить брезент, плівка, дошки, планки, листи ОSB, цвяхи та монтажна піна. При розподілі перевага буде надаватися соціально незахищеним верствам населення, а також самотнім літнім людям. “Хочемо висловити подяку всім причетним за оперативну реакцію на потреби території”, – йдеться в дописі.

Очевидно, ці матеріали не задовольнять потребу всіх постраждалих родин, але представники місцевої влади сподіваються на подальшу плідну співпрацю з благодійниками.