Червоний промінь

Розшукують 17-річного юнака з Нижньої Хортиці

Жителі сіл Нижня Хортиця та Розумівка об’єднали сили задля пошуку зниклого хлопця, мешканця Нижньої Хортиці Артема Кікалова. До пошуків разом з волонтерами та 30-ма службовцями Нацгвардії долучилися колективи шкіл, дошкільних закладів, сільської ради, відділу освіти, депутати та жителі згаданих сіл.

В суботу, 5 лютого, громадськість влаштувала збори з відповідною метою. Шукали в покинутих будинках, посадках, на берегах. Днями пошукові роботи розпочали і в місті Запоріжжя. Місцеві ЗМІ опублікували тривожну новину: предмети, схожі на речі Артема, знайшли на міському мосту Преображенського. До нього від Нижньої Хортиці приблизно 20 км, це пів години їзди на транспорті. Чи дійсно це речі хлопця, чи може він знаходитися на мосту і як потрапив туди, належатиме з’ясувати правоохоронцям.

Відомо, що 17-річний Артем вийшов з дому в Нижній Хортиці 3-го лютого о 6:00. Він мав вирушати до Розумівської школи, де навчається. Але того дня в освітньому закладі він так і не з’явився. З тих пір інформації про його місцеперебування не надходило. В пресслужбі обласного управління поліції заявили, що знають про цей випадок і відпрацьовують всі відомості спільно з волонтерами.

За словами його однокласників, він ділився з ними планами втекти з дому. Його батьки дуже релігійні, змушували молитися. Сам юнак, як кажуть друзі, не один раз казав, що хоче жити по-іншому, без впливу батька й матері. Він розумний та трудящий, з раннього віку вже заробляв гроші, як міг.

Розшукуваний має зріст близько 180 см, худий, очі зелені, волосся русе. З дому вийшов в куртці чорного кольору з зеленою смужкою на рукаві, чорні шапку та шарф, чорні джинси та кросівки. З собою в нього був чорний портфель з помаранчевими вставками.

Правоохоронці звертаються: якщо вам щось відомо про місцезнаходження Артема, не зволікайте та дзвоніть: (050) 266-31-67 (ювенальна превенція), (061) 239-50-61 або 102.