Червоний промінь

Російські війська “накрили” Кушугум, загинула жінка

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що окупанти обстріляли Кушугумську територіальну громаду. Внаслідок ворожої атаки загинула жінка. 3 будинки в селищі зруйновано, ще майже 30 ушкоджено. Деталі обстрілу чиновник розповів в Telegram-каналі.

“Цієї ночі, за попередньою інформацією, захисники Запорізького краю збили дві ворожі ракети. Також відомо про обстріли Кушугумської територіальної громади. Внаслідок ворожої атаки 3 будинки зруйновано, ще приблизно 30 зазнало ушкоджень. На превеликий жаль, одна жінка загинула”, – зазначив він. 

Голова громади Володимир Сосуновський зазначив, що обстріл почався о четвертій ранку. За його словами, від деяких осель залишилися лише уламки. Очільник ТГ опублікував фото наслідків російської атаки, попросивши місцевих мешканців з усіх питань звертатися до нього за номером: (067) 137-69-20.

Вчора, 9 серпня, близько 23:00, поблизу Запоріжжя було чутно гучний звук вибуху. За попередньою інформацією, це результат роботи ППО, яка збила ворожу ракету. За годину система протиповітряної оборони перехопила другий снаряд.