Червоний промінь

Пішов у засвіти Володимир Чередниченко

Не стало давнього друга “Червоного променя”, багаторічного позаштатного кореспондента газети Володимира Чередниченка.
 
Останнім часом дуже багато туги та журби… Ось і сьогодні з глибоким сумом сприйняла звістку про раптову смерть на 76 році життя давнього друга “Червоного променя”, багаторічного позаштатного кореспондента, славного літописця с. Лукашеве Широківської громади Володимира Федоровича Чередниченка. Надзвичайно важко говорити про хорошу людину у минулому часі. Володимир Федорович вирізнявся добрим серцем, творчою вдачею, мудрістю, щирістю, любов’ю до рідного краю, земляків, про яких він написав чимало гарних розповідей у районній газеті. З ним завжди було приємно спілкуватися, він постійно переймався долею рідного села, країни, пропонував цікаві теми для публікацій.
 
Хтось із великих сказав: “Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, що її оточувало, чим багатою і щедрою була її душа…”. Сьогодні світ збіднів на прекрасну людину, а небо збагатіло на ще одну світлу зорю.
 
У цей скорботний час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Федоровича. Світла пам’ять про чудову Людину, друга завжди житиме в наших серцях. Царство Небесне!
Червонопромінці.