Червоний промінь

Неподалік Розумівки чоловік без дозволу ловив рибу: справа вже в суді

В умовах проведення бойових дій та окупації більшої частини території Запорізького регіону Запорізька окружна прокуратура продовжує вживати заходів, спрямованих на своєчасне виявлення та належне процесуальне керівництво кримінальних проваджень у сфері незаконного вилову водних біоресурсів. Так, за процесуального керівництва окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення у сфері проти довкілля, вчинене при наступних обставинах.

Відомо, що 11 травня ц.р. 45-річний місцевий житель Запорізького району, знаходячись в Каховському водосховищі поблизу с. Розумівка, Запорізької області, за допомогою забороненого знаряддя рибного лову, а саме – сітки ліскової, займався незаконним рибним добувним промислом та незаконно виловив рибу на загальну суму більше 22 тис. грн.

За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження в червні до суду скеровано обвинувальний акт відносно чоловіка за ч. 1 ст. 249 ККУ.

Під час досудового розслідування вищезазначеного кримінального провадження ухвалою суду накладено арешт на знаряддя вчинення кримінального правопорушення з метою подальшої спеціальної конфіскації.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 ККУ, передбачено покарання у виді штрафу від 17 до 51 тис. грн або обмеження волі на строк до трьох років.

З повагою,

перший заступник керівника

окружної прокуратури

Максим СОКОЛОВ.