Червоний промінь

Народний депутат Марина Нікітіна відвідала Широківську та Кушугумську громади

У вівторок, 6 липня, у двох громадах нашого району побувала народна депутатка від виборчого округу № 82 Марина Нікітіна. У Широківській громаді (фото 1) вона зустрілася з головою громади Денисом Коротенком, його заступниками та депутатським корпусом. Обговорили досягнення, зміни за останні 4 роки, проблемні сфери, перспективи розвитку громади та можливості співпраці.
На початку заходу вислухали звернення батьків Августинівської школи, які просили не закривати заклад. Разом обговорили розвиток мережі навчальних закладів, зокрема питання реалізації освітньої реформи та оптимізації шкіл.
«Сьогодні це світова тенденція – укрупнення шкіл, створення опорних. На жаль, демографічна ситуація у сільській місцевості погіршується. Є чіткі норми, прописані Міністерством освіти, і ми не можемо від них відступити. Пріоритет надається якості. Тож громада має провести громадські слухання, зустрічі з батьками, надати максимально ефективну систему логістики, підвезення учнів», – зазначила Марина Нікітіна.
Окрім освіти підіймались питання передачі на баланс громади Запорізької центральної районної лікарні, аеродрому в Широкому. Після зустрічі з активом громади народна депутатка відповіла на всі питання жителів на особистому прийомі громадян.
Друга частина візиту народного депутата пройшла у Кушугумській громаді (фото 1). Впродовж двох годин Марина Вікторівна уважно вислуховувала проблемні питання, які турбують мешканців селищ Балабине, Кушугум та Малокатеринівка. На прийомі був присутній голова Кушугумської селищної ради Володимир Сосуновський. Такий плідний діалог і спільні пошуки вирішення проблемних питань допоможуть якомога ефективніше та оперативніше реагувати на звернення громадян. Говорили, зокрема, про реконструкцію гімназій у Кушугумі, Балабиному та про добудову гімназії у Малокатеринівці, спортивні майданчики, закупівлю обладнання, медицину і ще ряд інших, в тому числі земельних питань. Окрім того, в рамках візиту на округ, народний депутат України Марина Нікітіна відвідала і Балабинський дитячий садок, а саме добудову до дитсадка, яка перетворилася у довгобуд.
Громади щиро дякують Марині Нікітіній за конструктивний діалог і висловлюють сподівання на подальшу та плідну співпрацю у вирішенні всіх озвучених питань та звернень.

Наталія СТІНА.