Червоний промінь

На засіданні Широківської сільради розглянуть понад 100 питань

В п’ятницю, 11 червня, о 13:00 відбудеться пленарне засідання 9-ої позачергової сесії Широківської сільської ради VIIІ скликання. Про це свідчить оголошення на офіційному сайті Широківської громади. 

Порядок денний включатиме 141 питання, які переважно стосуватимуться землеустрою. Також напередодні відбудуться засідання постійних депутатських комісій з питань:

  • молоді, спорту, туризму та постійної комісії з питань охорони пам’яток та історичного середовища;
  • фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту та зв’язку, сфери послуг та регуляторної діяльності, інвестицій та міжнародного співробітництва та постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення;
  • містобудування, будівництва, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою та комунальної власності, прав людини, законності та депутатської діяльності, етики та регламенту.

Засідання відбудуться з дотриманням карантинних вимог. Усі депутати попереджені про обов’язкову наявність при собі захисних масок і необхідність їх використання в ході сесійного засідання та депутатських комісій.

Місце проведення пленарного засідання, а також засідань постійних депутатських комісій – м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 7.