Червоний промінь

Марина Нікітіна відвідала НВК «Інтелект»

 Кушугумський НВК «Інтелект», пілотний заклад «Нової української школи», продовжує перевтілюватися в рамках виконання програми Президента й Уряду «Велике будівництво».  Планується, що оновлена школа прийме до себе учнів одразу після літніх канікул, у День знань, 1 вересня.

 Минулої п’ятниці тут побувала народна депутатка України Марина Нікітіна – людина, яка зі своєю командою й допомогла включити гімназію до програми «Велике будівництво». З нею були також помічниця депутата Запорізької обласної ради, голова ГО «Правова скеля» Вікторія Гамаюнова та колишній учень місцевої школи, громадський активіст Роман Остапець.

 Вони зустрілася з директором Кушугумського НВК «Інтелект» Тетяною Апостоловою, обговорили питання освітнього процесу в Запорізькому районі, законодавчі, добудови дитячих садочків у селищах Балабине та Кушугум. Але інформаційним пріоритетом лишилося саме добудова школи, адже його проміжні результати можна оцінити вже зараз. Тут закладено фундамент, цього тижня почнуть гнати стіни. В нових приміщеннях буде 6 класів і 2 кабінети.

Дітям стане набагато зручніше навчатися. Раніше це відбувалося у дві, а то й три зміни, додому вони поверталися дуже пізно. Два корпуси, які добудують, виправлять цю ситуацію – заняття триватимуть лише в першу зміну.

Оглянувши школу, Марина Нікітіна відзначила, що побачене її приємно вразило – такого рівня навчальних закладів мало навіть в столиці. І це не дивно, бо всі проєкти, гранти та конкурси, організовані Міністерством освіти і науки України, не обходяться без участі Тетяни Апостолової. Вона, не шкодуючи ні часу, ні сил, ні нервів, робить усе, аби діти в школі відчували себе якомога комфортніше. Це приносить свої плоди у вигляді найсучаснішого обладнання навчальних кабінетів, кімнат відпочинку й дозвілля для діток, аби вони зростали щасливі й з радістю кожного ранку поспішали до гімназії.

Незабаром в розпорядженні школи з’явиться і новий спортивний майданчик. Посприяв цьому депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро, який виділив із свого депутатського фонду кошти на придбання нових сучасних тренажерів для учнів, аби вони змогли зміцнювати організм, фізичну форму й тримати себе в тонусі ще краще, аніж було до цього. Поки що інвентар запакований, та вже скоро діти зможуть не тільки на заняттях з фізкультури займатися на якісному спортивному обладнанні, а й з користю проводити свій вільний час. Це європейський підхід до всебічного розвитку учнів в навчальному закладі: дитині на його території дається більше свободи в діях, а час, приміром, на перерві вона має чим зайняти, окрім підвищеної уваги до мобільних та гаджетів.

Можна розраховувати на те, що Кушугумська школа – це лише початок на шляху до глобального оновлення країни, яку громадянам скоро подарують так само, як дітям – оновлений НВК «Інтелект».

 

Віталій АНДРІЄЦЬ.