Червоний промінь

Малозабезпеченим жителям району масово роздають гуманітарку

Перше, що робить місцева влада кожної з громад в надскладний для всієї країни час – дбає про власне населення. З цією метою малозабезпеченим мешканцям Кушугумської, Широківської та Новоолександрівської громад масово роздають гуманітарну допомогу. Про чергову роздачу повідомили на офіційних сторінках трьох громад в соцмережі Facebook.

Близько 500 пенсіонерів Кушугумської громади на цьому тижні отримали пакунки з продуктами харчування. Аби забезпечити усі соціальні категорії, такі пакунки формуються щодня. Також з наступного тижня почнеться видача гуманітарної допомоги пенсіонерам, які зареєстровані у відділі соціального захисту населення Кушугумської селищної ради, що проживають у смт Балабине та Малокатеринівка.

Голова Широківської ОТГ Денис Коротенко відзвітував про результати співпраці місцевої влади з командою ГО “BELUGA UA” і некомерційної організації World Central Kitchen. Так, масова роздача продуктових наборів відбулась в Августинівці. “Нам разом вдалось підтримати понад 500 родин ВПО, людей з інвалідністю, багатодітних сімей, родин уразливих категорій, які постраждали від російської агресії. Радіємо можливостям такого важливого в наш час партнерства, спрямованого на підтримку людей”, – написав Коротенко, уточнивши, що кожен такий набір містить запас продовольства для родини з чотирьох осіб на два тижні. 

В Новоолександрівській громаді в п’ятницю, 22 липня, провели аналогічний захід. В Новоолександрівському будинку культури здійснювалася видача гуманітарної допомоги нужденним мешканцям сіл Новоолександрівка та Новооленівка. Зазначається, що подібні акції проходитимуть і надалі, над цим працюють відповідні структури місцевої влади.