Червоний промінь

Малі й дорослі таланти КДНЗ «Веселка»

У Біленьківському КДНЗ «Веселка» вихованцям приємно вчитися, пізнавати світ та просто проводити час. Нещодавно юні патріоти відзначили День захисників і захисниць України, подякували працівникам їдальні на Міжнародний день кухара, відзначили День туризму, в закладі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. А 27 вересня були проведені святкування з нагоди Дня дошкілля. Також «Веселка» посідає високі місця у всеукраїнських конкурсах закладів дошкільної освіти (ЗДО), в яких бере активну участь.

В конкурсі «Мій улюблений дитсадок-2021», що проходив з 28 вересня по 12 жовтня, заклад посів 4 місце серед 100 кращих ЗДО України. Конкурс ставив за мету допомогти педагогам знайти творчий підхід до виконання своєї щоденної роботи. Їм пропонували інноваційні методи роботи та обмін передовим досвідом, що, безсумнівно, якнайкраще вплинуло на якість викладання матеріалу.

Чудова вихованка КДНЗ Софія Книш, його працівники Тетяна Василенко та Ріта Хижняк стали другими в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна». Він тривав з 5 по 16 жовтня 2020 року. Конкурс мав на меті підтримати декоративно-ужиткове і образотворче мистецтво учнівської молоді, залучивши її до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі та своєму житті загалом.

Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» проходив з 12 по 20 лютого цього року. За допомогою самого лише слова там формували загальнолюдські цінності на рівні «діти-батьки-педагоги». Та найголовніше – захід виявив талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва. Однією з них стала наша вихованка Аліса Біла, котра посіла 2 місце.

А музичний керівник «Веселки» Раїса Біла зайняла почесну другу сходинку на обласному фестивалі «Перлинки Запорізького краю», що проходив з 1 квітня по 25 травня цього року. Головним завданням заходу була активізація розвитку творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку. Також в юних музикантах, педагогах та батьках формували естетичну культуру.