Червоний промінь

Кушугумській громаді виповнилося 2 роки

18 вересня Кушугумська територіальна громада відсвяткувала другу річницю. Оскільки в воєнний час масові заходи заборонено, голова ТГ Володимир Сосуновський записав відеопривітання для мешканців. Його опублікували на сторінці громади в Facebook вчора, 19 вересня.

Ролик записано в місцевому парку, де ще минулого року на честь першого дня народження громади відбувся великий концерт. Кушугумський очільник нагадав про непрості часи, які зараз доводиться переживати країні в битві з російською ордою за незалежність і територіальну цілісність. “Дуже прикро, що сьогодні, в зв’язку з воєнним станом і активними бойовими діями, ми не можемо провести це свято. Всьому виною – російська навала. Тримаємо кулаки та молимося, щоб все-таки ми перемогли, і це сталося найближчим часом. Щоб ми з вами, наші діточки, бабусі, дідусі прекрасно провели час, зустрічаючи та святкуючи цей прекрасний день”, – сказав Володимир Сосуновський в своїй промові.

Жителям громади він побажав щастя, здоров’я, наснаги, різноманітних життєвих успіхів та, звісно, найголовнішого – миру й спокою в нашій Україні.

Під час концерту на честь першої річниці громади діяли різні локації, дитячі атракціони, зона фуд-корту. Малечу, яка завітала на свято, розважали чудові аніматори дитячих садків. Багатьом сподобалась сучасна фотозона, про що свідчили безліч фото у соцмережах. Концерт своїм виступом завершала музична група Far4. Після того, як всіх пісень було заспівано, гості побачили феєричний салют.

Кушугумська громада була заснована в 2020 році. Рішення про добровільне об’єднання прийняли три селища: Кушугум, Балабине та Малокатеринівка. Зараз територія ТГ становить 169,4 кв. км, в ній проживає понад 18 тис. осіб. Адміністративний центр громади – смт Кушугум. В селищі є розвинена інфраструктура, встановлено багато історичних пам’ятників місцевого значення. Окрім цього, вся громада славиться цікавим соціально-культурним побутом і гарними умовами для життя.