Червоний промінь

Кушугумські освітяни оновлюють природу в Тиждень чистого довкілля

Поки окупанти намагаються забрати нашу незалежність, нищать спадщину та природу, незламні українці продовжують боронити свою державу. Кожен по-своєму. Цього тижня кушугумські освітяни стали бійцями “природоохоронного фронту”. В громаді триває тиждень чистого довкілля, під час якого активні та небайдужі мешканці дбають про охайність рідної землі. Хід екологічних робіт показали в Кушугумській селищній раді.

Сьогодні, 23 вересня, педагоги гімназії “Інтелект” та КЗДО “Ромашка” піклувалися про чистоту на території селища. Вони готували до зимівлі клумби, кущі та молоді насадження, щоб навесні місцеві мешканці милувалися їх цвітінням. Всі учасники заходу як один впевнені: майбутнє екології всієї громади залежить від кожного. І чим швидше жителі території почнуть допомагати природі, тим більше шансів буде створити гідне довкілля, в якому можна буде розвиватися та насолоджуватися життям.

Тижню природи передував Всесвітній день прибирання, який відзначається в світі щорічно кожну третю суботу вересня. В рамках всеукраїнської акції “За чисте довкілля” освітяни дбали про центральний парк Кушугуму: переорали землю, видалили з неї бур’яни, зібрали непотріб, а також посадили декілька нових дерев. “Акція покликана насамперед докорінно змінити ставлення населення до довкілля та санітарного стану територій, на яких проживають люди. Відображаємо активну життєву позицію та прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту рідного селища”, – підкреслили в повідомленні.