Червоний промінь

«Кушугумівських мучителів» взяли під варту

Запорізька окружна прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у провадженні відносно двох підлітків за підозрою у вчиненні кримінальних  правопорушень, передбачених ч.3 ст.153, ч.2 ст.187, ч. 2 ст. 189 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 15 січня 2022 неповнолітні в приватному будинку смт Кушугум вчинили знущання та сексуальне насильство над їхнім колишнім однокласником. Потім, погрожуючи фізичною розправою, заволоділи його мобільним телефоном, а також  вимагали грошові кошти за вигаданий «борг».

16 січня вказаних осіб було затримано співробітниками ВП №6 Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області в порядку ст. 208 ККУ.

18 січня Запорізькою окружною прокуратурою до Запорізького районного суду Запорізької області направлено клопотання про обрання двом неповнолітнім запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За результатами розгляду вказаних клопотань суд, оцінивши ризики, погодився з позицією прокуратури та обрав двом неповнолітнім особам запобіжний захід у виді тримання під вартою з утриманням в ДУ «Запорізький слідчий ізолятор». Наразі триває досудове розслідування.

Максим СОКОЛОВ,

перший заступник керівника

Запорізької окружної прокуратури.