Червоний промінь

Як минула ця доба у різних регіонах

 
🔴 Одещина. Ввечері по Одеському району вдарили 3 ракети, є постраждалі. До того в місті пройшла Гуморина-Джавеліна. Мета заходу – збір коштів для українських військових.
Чернігівщина: окупанти обстріляли онкологічне відділення у Чернігові – троє працівників поранено, пацієнти не постраждали.
Маріуполь: продовжується блокада і обстріли міста, влада намагається створити гумкоридори.
Харківщина: йдуть запеклі бої в передмістях Харкова, в Ізюмі. У самому Харкові, як заявила місцева влада, до кінця війни відмінять комунальні платежі (вода, сміття, квартплата).
🟠 В Запоріжжі з Мелітополя чекають евакуаційну колону: 6 автобусів та більше 300 легковиків застрягли на блок-посту росіян у Василівці, кажуть – дорога до Запоріжжя замінована. З Бердянська їдуть 42 автобуси та кілька десятків автівок з біженцями Маріуполя – по тій же трасі, через Василівку. На обидві колони у Запоріжжі чекають вночі або вранці.
🟢 Київщина, Полтавщина, Черкащина, Дніпропетровщина, Винничина, Тернопільщина, Хмельниччина – відносно спокійно. У Луцьку майже 90% підприємців повернулися до роботи. На Кіровоградщині активно йде посівна: вже засіяли половину від запланованого ранніми зерновими.
Рівне: область заборонила добровольчим формуванням при тергромадам носити зброю.