Червоний промінь

Гімназії Новоолександрівської громади оснащено новими генераторами

В Новоолександрівській ОТГ активно готуються до опалювального сезону. Через російські обстріли зимовий період може бути складним. Тож в громаді пропрацьовують і можливі позаштатні ситуації. Допомогти в цьому керівництву території вирішили небайдужі організації, розповіли на сторінці Новоолександрівської ОТГ в Facebook.

Так, благодійний фонд “Посмішка ЮА” в співпраці з організацією IREX in Ukraine передали обладнання для населення, постраждалого від війни в Україні. А саме – два генератори потужністю 10 кВт. Їх вже доставили в Новоолександрівську та Григорівську гімназії. Тепер в разі потреби адміністрації освітніх закладів зможуть облаштувати пункти обігріву та гарячого харчування в сурові зимові будні. Технічне оснащення передано громаді в рамках програми “Український фонд швидкого реагування”.

Окрім цього, команда програми “U-LEAD з Європою” подарувала керівництву ОТГ ще один генератор потужністю 5,5 кВт. “Він забезпечить аварійне електропостачання двох корпусів Веселянської гімназії. Віримо в краще, але готуємося до подолання можливих викликів. Як добре, що на цьому шляху маємо надійну підтримку чуйних людей, на яких завжди можна розраховувати!”, – йдеться в дописі на сторінці Новоолександрівської громади.