Червоний промінь

Двоє мешканців Тернівки пограбували сільську хату

Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області 24 червня затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо двох мешканців с. Тернівка Петро-Михайлівської ОТГ Запорізького району у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 ККУ.

На початку червня 2022 зловмисники, маючи умисел, спрямований на викрадення чужого майна, діючи за попередньою змовою, прийшли до огорож домоволодіння в селі, проникли на огороджену територію домоволодіння та здійснили крадіжку майна потерпілого на загальну суму 4600 грн.

Кримінальне правопорушення вчинено в умовах воєнного стану, який введено відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102 від 24.02.2022.

На теперішній час на злочинців накладено запобіжні заходи, один з них знаходиться під домашнім арештом.

Санкція ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена у великих розмірах в умовах воєнного або надзвичайного стану) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Крім того, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її провину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Керівник Запорізької окружної прокуратури

Запорізької області

Наталія БОНДАРЕНКО.