Червоний промінь

До Запоріжжя прибули тести на COVID-19

Сьогодні, 24 березня, до Запоріжжя з Дніпра доставили експрес-тести на виявлення коронавірусу. Разом з ними місто отримало захисні костюми та маски для медиків, пишуть ЗМІ. Це частина “китайського вантажу” з літака ІЛ-76, на якому, окрім згаданого, знаходяться апарати штучної вентиляцїі легень, дезінфектори та інші засоби, необхідні нашій країні для боротьби з коронавірусом.

Приймали обладнання на базі оперативно-диспетчерського управління обласного центру екстреної медичної допомоги.

“Отримали захисні маски і костюми біозахисту – те, що необхідно в роботі служби швидкої допомоги в першу чергу. Ці речі допоможуть нам поповнити свої резерви засобів індивідуального захисту для роботи з пацієнтами, в тому числі і з підозрою на коронавірус”, – повідомив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко.

Всього у складі гуманітарного вантажу близько 4 тисяч масок і 700 захисних костюмів. Засоби захисту направлять до обласної інфекційної лікарні та для співробітників швидкої допомоги, які виїжджають на виклики до пацієнтів групи ризику в костюмах біозахисту.

Також в Запоріжжя доставили експрес-тести і тести ПЦР, які дозволять отримувати точні результати аналізів пацієнтів з підозрою на коронавірус на місці, а не відправляти біоматеріал до Києва.

Нагадаємо, вчора з’явилася інформація про те, що в місті припинили дію пільг для всіх категорій громадян.