Червоний промінь

Браконьєри крупно зашкодили рибному господарству

На Запоріжжі поліцейські виявили порушення щодо незаконного вилову раків, що завдало збитків рибному господарству на круглу суму. Про це повідомили в відділі комунікації Нацполіції Запорізької області, передає місцевий портал 061.

Співробітники поліції регулярно здійснюють рейди щодо відпрацюванню річки Дніпро, Каховського та Запорізького водосховищ. Мета таких заходів – недопущення виходу маломірних суден та вилову живих біоресурсів. Під час однієї з таких перевірок знайшли незаконні знаряддя лову, з яких вилучено та випущено в водойму живих раків. Самих порушників поряд не було. За повідомленням правоохоронців, було попереджено збитки рибному господарству держави на суму близько 220 тис. грн.

Також у Балабінській затоці виявлено осіб, які намагалися “браконьєрити” за допомогою забороненого знаряддя лову, однак риби не виловили не встигли. Зловмисників притягнуто до адміністративної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 85 (порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП. Незаконні знаряддя лову були передані інспекторам Державного агентства рибного господарства для складання акту безхазяйного майна.