Червоний промінь

Біленьківське сопрано підкорило вершину фестивалю

Минулих вихідних з благословення Високопреосвященнішого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського, відбувся традиційний, вже сьомий, пісенний фестиваль «Пісня моєї родини». У ньому взяла участь родина Мельників з Біленького, Катя та її бабуся Галина Розаліївна – і вибороли Гран-прі фестивалю!

Про участь у заході та свою співочу родину нам розповіла Катюша.

–Ми відвідуємо храм Св.Миколая у Біленькому. Напередодні нам запропонували взяти участь у православному фестивалі сімейного співу, де ми з бабусею виконали українську народну пісню «Ой там на горі». У свій виступ вклали всю душу та хист й отримали вдячний відгук та щирі оплески від глядачів. Але оголошення нас переможцями стало приємною несподіванкою.

Загалом пісенне свято видалося напрочуд світлим, радісним та насправді сімейним, подарувавши його учасникам та глядачам зустріч з прекрасним співом. Яскраві спогади про фестиваль надовго залишаться в наших серцях.

У ході розмови з’ясувалося, що пісня, музика займає почесне місце в їхній сім’ї: крім бабусі, співають батько та дядько, який також грає на синтезаторі, а дідусь – на баяні. Катя – 11-класниця «Січового колегіуму», закінчила школу мистецтв №3 за спеціальністю «Вокал», солістка та учасниця зразкового художнього колективу «Березіль», студії естрадного співу «Шанс». Дівчина бере участь в загальносільських заходах, виступала на День села Біленьке, День Перемоги та ін.

Вітаємо талановитих Мельників з перемогою і бажаємо їм нових творчих злетів!

Наталія СТІНА.