Червоний промінь

Балабине потрапило під ворожий обстріл: подробиці

Пізно вночі 23 червня приблизно о 23:30 ворог здійснив обстріл території Запорізької області з реактивних систем залпового вогню. Під вогонь потрапило смт Балабине Запорізького району, повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Декілька потужних вибухів, що сталися внаслідок обстрілу селища, чули мешканці Запоріжжя. Тому в соцмережах не могли навіть ідентифікувати місце “прильотів”.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв уточнив, що жертв серед населення немає, поранена одна людина, якій своєчасно надали медичну допомогу. Постраждали декілька вулиць, будинки там зазнали значних пошкоджень. В самому Балабиному та Малокатеринівці у багатьох жителів повилітали вікна з квартир. На місці події з ранку п’ятниці, 24 червня, працюють газові служби та рятувальники МНС, повідомив голова Кушугумської територіальної громади Володимир Сосуновський.

Внаслідок обстрілу Балабиного було пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску, частину яких на ранок вдалося відновити. За словами мешканців з окупованої території, обстріл велися з боку передмістя Василівки.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти також обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Новояківлівка та Гуляйполе.