Червоний промінь

268 доба військового вторгнення: біля Біленького знищено російську ДРГ, у ворога значні втрати

РФ вже двісті шістдесят восьму добу веде повномасштабну війну проти України. Як і завжди, Захисники Запорізького краю героїчно утримують наші рубежі. Окупаційні війська отримують від них гідну відсіч. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Оріхів, Гуляйполе, Степногірськ, Щербаки, Дорожнянка, Ольгівське, Залізничне, Малі Щербаки та Лук’янівське. Надійшло 5 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 170 осіб, з них 37 – діти.

У районі села Біленьке противник зробив спробу висадити ДРГ. Про це повідомив канал соратника голови Нікопольської РДА Євгена Євтушенка в Telegram. За непідтвердженими даними, партизани Енергодара вчасно передали інформацію Збройним силам України. Наші військові змогли взяти під контроль та накрити вогнем 16 ворожих човнів. Згідно зі знайденими жетонами, ліквідовано 42 військовослужбовці РФ.