Червоний промінь

Затримано президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва

В суботу, 22 жовтня, Служба безпеки України затримала директора запорізької авіакомпанії “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва. Про це з посиланням на власні джерела в силових структурах повідомило місцевий інформаційний ресурс “Забор”. За інформацією порталу, зараз підприємця під конвоєм везуть до Києва.

Перед затриманням Богуслаєва силовики провели обшук в його житлі. Не обійшлося без нюансів: у бізнесмена відмовлялися відчиняти двері правоохоронцям. Розкривали їх за допомогою спецобладнання. За попередньою інформацією, обшукували не лише будинок директора підприємства. Відомо, що зараз оточення Богуслаєва не відповідає на дзвінки.

Варто відзначити, що бізнесмен давно відомий своїми явними проросійськими поглядами. Ще до повномасштабного вторгнення РФ ЗМІ неодноразово знаходили підтвердження його співпраці з країною-агресором. Зокрема, йшлося про постачання деталей військовим РФ та роботу в самопроголошених “народних республіках”. Проте, незважаючи на це, він має звання “Героя України”. З ним також пов’язують щонайменше двох нардепів, які раніше працювали на АТ “Мотор Січ”.

“Забор” стверджує, що голову правління “Мотор Січ” звинувачують у держзраді. Йому загрожує довічне ув’язнення. Тривають слідчі дії.