Червоний промінь

Підсумки дня. Як минуло 2 березня у Бердянську

Звернення Олександра Свидло. Тезисно.

Текстова частина прямого ефіру:

Коротко підсумки дня:

Сьогодні у центрі міста було чутно звуки перестрілки. Окупанти зайняли будівлю районної прокуратури. За моєю інформацією, ніхто не постраждав. Ще раз нагадую, що йде війна. І перебувати на вулиці не безпечно.

Сьогодні відкрився центральний ринок. Завтра теж має працювати. Це необхідно, щоб зняти продуктовий ажіотаж. І щоб мешканці могли поповнити запаси. А не для того, щоб хтось наживався та штучно завищував ціни. Сьогодні домовилися із торгуючими, що такого не буде.

Завтра запустимо міський транспорт. На кожному маршруті курсуватиме 2-3 машини. Тому що заощаджуємо запаси газу.

Продовжує роботу наш центр волонтерської служби. За півтора дні її роботи до нас звернулися 372 бердянці, абсолютно різних спеціальностей, які готові на волонтерських засадах надавати допомогу рідному місту.

Ми не припиняємо процес формування запасів продуктів харчування для того, щоб у разі погіршення ситуації годувати тих, хто не зможе про себе подбати. Насамперед це борошно, крупи та продукти довгого зберігання. І я вдячний усім, хто допомагає місту в цьому питанні.

З завтрашнього дня починає роботу окрема телефонна лінія для збору інформації про тих, хто дійсно потребує продуктів харчування і сам не може потурбуватися про себе.

На нашому хлібокомбінаті створено місячний запас муки для нормального забезпечення міста хлібом.

Інтернет Укртелекому: знову аварія на лінії за містом Співробітники проводять ремонтні роботи. Нині впала швидкість. Чекаємо на закінчення ремонту.

 

Розвінчання фейків:

– Діти в інтернаті не голодують, питання з харчуванням на даний момент вирішено;

– водою з крана можна користуватися, у місті достатньо гіпохлориду для знезараження води і на цьому ніхто не заощаджує;

— із в’язниці нікого не випускають. На даний момент всі хто там був, там і залишаються.

Будь ласка, не піддавайтеся паніці та завжди пам’ятайте, що ми живемо у стані жорсткої інформаційної війни! Основна мета якої – дестабілізація ситуації у місті, яка й так складна!

Із завтрашнього дня починає працювати новий гуманітарний пункт у ЦДЮТ. Тут же працюватиме і Штаб із підтримки життєдіяльності міста, і наш цілодобовий кол-центр.

Тримаємось!