Червоний промінь

Війська РФ залишили більшість області без газу

Російські окупанти залишили мешканців Запорізької області без газопостачання. Ремонт поки що неможливий, адже військові РФ не погоджуються на введення режиму тиші для того, щоб ремонтники дісталися до місць поривів. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

За словами голови ОВА Олександра Старуха, за останню добу сталося 44 обстріли мирних населених пунктів, зафіксовано 22 руйнування будинків та об’єктів інфраструктури. Найбільше постраждали Оріхове, Степногорськ та Кам’янське, а також два села, що входять до Пологівського та Василівського районів. Він попередив, що газопровід отримав пошкодження, найближчими днями повністю припиняється газопостачання у Василівський район, м. Оріхове та Мелітополь. Перш ніж відновлювати газопостачання, необхідно відновити газопровід.

“Відповідно, 109 населених пунктів по всій області на сьогоднішній день без газу, а більша їхня частина у Бердянському районі, який окупанти залишили без газу ще під час штурму Маріуполя”, – зазначив голова ОВА, нагадавши, що 80 населених пунктів не мають електропостачання.