Червоний промінь

Співчуття обласної військової адміністрації з приводу смерті Олександра Бережного

 
Запорізька обласна військова адміністрація з глибоким сумом сприйняла звістку про те, що на 66-му році пішов з життя Олександр Павлович Бережний.
Вмілий керівник, здібний організатор, вірний та надійний друг, люблячий чоловік та батько, – таким запам’ятався він усім тим, з ким він працював та був у близьких стосунках.
Олександр Бережний народився 19 травня 1956 року у Луганській області в родині бригадира колгоспу. Першу вищу освіту отримав на металургійному факультеті Донецького політехнічного інституту, другу – у Гуманітарному університеті «Запорізький інститут державного та муніципального управління» за спеціальністю правознавство, юрист.
Трудовий шлях розпочав як робітник мартенівського цеху Жданівського металургійного заводу імені Ілліча Донецької області, а продовжив на Запорізькому металургійному заводі «Запоріжсталь».
З перших років незалежності України займав керівні посади на підприємствах та державних установах. Удостоєний звання заслуженого працівника промисловості України.
У червні 1993 — травні 2002 року – генеральний директор Науково-виробничого об’єднання «Гарт» м. Запоріжжя. З 1 серпня 2000 року — віце-президент ЗОСПП «Потенціал» з питань розвитку підприємництва. У червні 2002 — червні 2006 року — заступник голови Запорізької обласної ради. З червня 2006 по квітень 2010 року працював на посаді заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації. З вересня 2010 року — директор Дочірнього підприємства «Іноземне приватне підприємство «Універсальна гірничо-металургійна компанія» ВАТ «УГМК»». На усіх посадах зарекомендував себе як кваліфікований, компетентний та чуйний керівник.
Сьогодні ми низько схиляємо голову у скорботі. Підтримуємо рідних у важку годину. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль від цієї непоправної втрати.
Світлий, добрий спомин про Олександра Павловича та його внесок у розвиток Запорізької області завжди житиме в серцях рідних, колег, всіх, хто знав, любив і поважав його.
Вічна пам’ять!