Червоний промінь

Вандали познущалися над дитячим майданчиком в Кушугумі

Деяких вандалів від їхньої безглуздої справи не спиняє навіть війна. Нещодавно на дитячому майданчику в смт Кушугум було зламано гойдалку та молоде дерево. Тепер до пошкодженого майна “приєднався” тренажер. Недобросовісні люди продовжують шкодити Кушугумській громаді, розповіли на сторінці ТГ в Facebook.

В Кушугумській селищній раді запевнили, що моментально реагують на такі витівки місцевих жителів. Все понівечене комунальники одразу ремонтують. Але для деяких це лише привід знову самоствердитися. “Прикро, що такі люди (а швидше за все, це були молоді особи) досі не мають розуміння щодо дбайливого ставлення до спільного майна. Кожен мешканець громади повинен усвідомлювати, що відновлення будь-чого після пошкодження – це не лише додаткові витрати коштів, а й створення незручностей для інших громадян. Вкотре закликаємо батьків до роз’яснення своїм дітям правил поведінки у громадських місцях”, – йдеться в повідомленні в групі громади.

На даний момент працівники селищної ради та спеціалісти СКП “Вічність” відремонтували та встановили тренажер назад. А для тих, кого цей факт знову “вабить” на “подвиги”, нагадують: на території спортивно-розважальної зони встановлені камери відеоспостереження.

Якщо громадяни самі стають свідками псування майна громади, їх просять негайно повідомляти про це поліцейським офіцерам або в напряму в Кушугумську СР.