Червоний промінь

Військовий “Бандит” збив вже третій ворожий штурмовик під Оріховим – Богдан Василенко

Журналіст, колишній головний редактор місцевого видання “Суббота Плюс” Богдан Василенко, котрий пішов на фронт, заявив про знищення чергового штурмовика окупантів. Інформація з’явилася в Telegram-каналі “Запоріжжя.ІНФО”. Влучний постріл здійснив відважний український воїн з позивним “Бандит”, для якого це вже не перший збитий ворожий літак, написав Василенко.

“Один «Бандит», три недорогі ПЗРК «Голка» – мінус три путінські літаки. Вночі під Оріховим було збито черговий ворожий штурмовик Су-25 – вже третій у нашому районі за півтора місяці. Усі три знищив один гвардієць-строковик нашої частини зі звичайної «Голки». Талановитий хлопець вже отримав орден «За мужність» і промовив позивний «Бандит». Судячи з ворожих радіоперехоплень, росіяни відверто бояться нашого Бандита і безуспішно шукають його спальне місце”, – розповів він.

Що ж до області в цілому, то станом на 30 травня українська армія на південному фронті має успіхи. Радник міністра МВС Вадим Денисенко заявив, що в Херсонській та Запорізькій областях ЗСУ перейшли у контрнаступ, внаслідок якого ворога вдалося відтіснити на 8-10 км. Ворожі підрозділи в свою чергу зосереджували основні зусилля на утриманні зайнятих позицій, а також намагались не допустити подальшого просування наших військ. Окупанти продовжували здійснювати вогневе ураження позицій українських військових по всій лінії зіткнення, проводили повітряну розвідку та вели контрбатарейну боротьбу. Ведення активних бойових дій з боку ворога не фіксувалося. Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки. Спостерігається посилення ворожих підрозділів в районі Василівки-Пологи. Про це йдеться в добовому зведенні командування Сил оборони Запорізького краю.