Червоний промінь

Військові РФ щодня обстрілюють Гуляйполе

У неділю, 29 травня, російські окупанти обстріляли з важкої артилерії домівки жителів Гуляйполя. Про це повідомляє Запорізька ОВА. Зазначається, що на минулих вихідних військовослужбовці РФ здійснили артилерійські обстріл по домівках місцевих мешканців Гуляйполя. Вони зазнали значних ушкоджень. Зруйновано більше 50 об’єктів цивільної інфраструктури.

“Ворог знову поцілив по житловим будинкам мирного населення Гуляйполя. Ворог нещадно обстрілював багатоповерхівки, приватні помешкання гуляйпільців та інші об’єкти цивільної інфраструктури. В будинках вибито вікна та двері, пошкоджено шиферне покриття на дахах. Зруйновано прибудинкові території, гаражі та інші господарчі будівлі. У деяких осколками потрощено подвір’я та припаркований на ньому автомобіль”, – йдеться в повідомленні. Станом на ранок 29 травня було відомо про травмування однієї людини. 29 травня ворог нещадно обстрілював багатоповерхівки, приватні помешкання гуляйпільців та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

За інформацією ОВА, ворог щодня обстрілює міста Оріхів, Гуляйполе та інші населені пункти області. Також станом на ранок неділі у Гуляйполі та було відсутнє водопостачання. А напередодні окупанти пошкодили розподільні газопроводи низького тиску місті.