Червоний промінь

Війна завершиться до літа, ЗСУ покажуть “значні успіхи” вже цьогоріч – Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов вважає, що війна з РФ має закінчитися до літа наступного року, а після цього на Росію чекають значні зміни. Про це він заявив в інтерв’ю інтернет-виданню “Обозреватель”. При цьому глава ГУР зазначив, що ЗСУ “значно просунуться вперед” вже до кінця 2022 року.

Буданов прогнозує, що “для початку” Україна має вийти на кордони 1991 року. Після завершення війни, за його словами, розпочнеться “дуже серйозний політичний процес”, пов’язаний зі змінами в Росії – від РФ від’єднаються деякі регіони. “До кінця року ми ще просунемося вперед значно, це будуть значні перемоги, ви скоро це побачите… Я сподіваюся, що це може бути Херсон”, – запевняє Буданов.

Територіальні зміни в РФ, на його думку, почнуться з від’єднання кавказьких регіонів. Потім Росія почне “сипатися”. Окрім цього, Україну чекають репарації від Москви, каже головний розвідник. Це призведе до зміщення певного економічного центру РФ на нашу територію, сказав начальник ГУР. “«Російська Федерація» – це одна назва від федеративності. Це занадто велика територія, яка досить тривалий термін незрозуміло як існує у цих межах. Вона трималася тільки на вірі в потужність режиму. Як тільки режим звалиться, все це посиплеться”, – переконаний Буданов.