Червоний промінь

“Мешканцям Запорізької області необхідно якнайскоріше евакуюватися”, – Верещук

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції України Ірина Верещук назвала регіони країни, мешканцям яких потрібно негайно евакуюватися. Про це вона повідомила в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на питання, чому мешканців тимчасово окупованих територій Херсонської області закликали евакуюватись всіма можливими способами.

За її словами, це пов’язано з тим, що наша армія розпочинає контрнаступ. “Я не знаю, в яких це буде часових рамках. Але точно знаю, що там не має бути жінок та дітей. І вони не мають ставати “живим щитом” між нашою армією, нашими Збройними Силами і ворогом. Ворога має бути знищено”, – акцентувала Верещук. Міністр наголосила, що заклик до мешканців полишити тимчасово окуповані території пов’язаний з турботою про життя людей та їх безпеку. 

В Мінреінтеграції уточнили, яких саме тимчасово окупованих територій це стосується. В першу чергу йдеться про Херсонську та Запорізьку області на півдні – звідти людям радять максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях. Адже російські окупанти продовжують прицільно перебивати електрику, кабелі та засоби живлення, газопроводи та трубопроводи, які потім не зможуть відремонтувати наші комунальні служби.