Червоний промінь

“Книга катів” вже працює. Як її доповнити

В Україні працює сайт з даними про російських воєнних злочинців, нагадують в Департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА. Це база російських військових, які чинили та чинять військові злочини в нашій країні. Кожен громадянин, хто став свідком або постраждав від дій окупаційних військ, може доповнити її.

Вчинення воєнних злочинів проти України РФ розпочала 24 лютого 2022 року, підкреслюють в установі. Вже зафіксовано численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, вбивств мирних жителів та мародерства з боку російських військових на тимчасово захопленій українській території. Проєкт “Книга катів українського народу” збирає докази злочинів та інформацію про тих, хто їх скоїв. Сайт містить детальну та верифіковану інформацію. Тут буде кожен причетний до злочинів проти українського народу. “Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат”, – наголошують автори проєкту. 

Упорядники книги запрошують громадян, які постраждали від російських окупантів, надавати свідчення вчинення загарбниками воєнних злочинів проти мирних мешканців України. Для того, щоб це зробити, треба:

  1. Перейти на сайт “Книги катів”;
  2. Прогортати до самого низу сторінки;
  3. Натиснути “Повідомити про воєнний злочин”.

Відкриється спеціальний Telegram-канал, де можна розповісти, свідком або жертвою якого саме злочину російських військових стала людина.

Також, якщо у громадян є докази участі у війні та злочинах Росії, можна написати на пошту проєкту: witness@russian-torturers.com.